101dot 

101dot

tel.: +48 600 348 043
 
 
 


Aktualności 

 
  • 16 | 06
    2020

    PEKAES ponownie na najwyższym podium!

 
 

INFORMACJA PRASOWA                                                                               
Błonie,  16 czerwca 2020 r.

I miejsce w Rankingu TSL w kategorii SPEDYCJA DROGOWA

PEKAES, czołowy operator logistyczny, zajął kolejny rok z rzędu pierwsze miejsce w kategorii spedycja drogowa w 25. edycji Rankingu TSL koordynowanego przez prof. Halinę Brdulak z SGH w Warszawie.

Jubileuszowa Gala Rankingu TSL odbyła się online 16 czerwca br. o godzinie 12.00 w serwisie www.gazetaprawna.pl. Jednym z wielkich zwycięzców został PEKAES. Operator utrzymał pozycję lidera w kategorii spedycja drogowa. Przychody Grupy PEKAES w roku 2019 przekroczyły miliard złotych.
PEKAES już po raz czwarty z rzędu stanął na najwyższym podium w kategorii największych operatorów pod względem przychodów ze sprzedaży w spedycji drogowej. Bardzo cieszy nas  przyznana nagroda, która potwierdza, że PEKAES postępuje ścieżką dalszego rozwoju. Dziękuję całemu Zespołowi PEKAES za wytężoną pracę, a Klientom za zaufanie. Przed nami na pewno wymagający rok, lecz po naszej stronie pełna mobilizacja do działania!  – powiedział Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.

Ranking firm TSL koordynowany przez prof. Halinę Brdulak z SGH jest ceniony przez ekspertów branży za wysoki poziom merytoryczny i obiektywną ocenę rynku usług transportowo-logistycznych w Polsce. Nadzór merytoryczny nad projektem sprawuje Szkoła Główna Handlowa. Partnerem rankingu jest „Dziennik Gazeta Prawna”.

Publikacja tegorocznego Rankingu TSL będzie dostępna 18 czerwca br. w wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej’ oraz jej serwisie internetowym.
 

 
***
Grupa PEKAES to czołowa grupa logistyczna, którą tworzą spółki: PEKAES Sp. z o.o., Chemikals Sp. z o.o., Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.
 
PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. PEKAES zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.
 
PEKAES dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, kolejowymi terminalami kontenerowymi i przeładunkowymi w Polsce oraz siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach Europy. W 20 polskich oddziałach, 3 terminalach kolejowych oraz 6 magazynach logistycznych, firma zatrudnia ponad 1 200 pracowników.
 
 
PEKAES inwestuje w najnowsze rozwiązania IT i stale udoskonala operacje logistyczne, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej informacji na temat Grupy PEKAES znajdą Państwo na stronach:
pekaes.pl
spedcont.pl
chemikals.pl
linkedin.com/company/pekaes
 
 
 
Kontakt dla prasy:
 
 Dorota Kaźmierska
 101dot PR
 T +48 600 348 043;
 dorota.kazmierska@101dot.pl
 www.101dot.pl
 
 
 
 
 

« powrót