101dot

tel.: +48 600 348 043
 
 
 


Zaufali nam

Informacje na temat firmy
               

 Grupa PEKAES to czołowa grupa logistyczna, którą tworzą spółki: PEKAES Sp. z o.o., Chemikals Sp. z o.o., Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.
 
PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. PEKAES zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.
 
PEKAES dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, siecią kolejowych terminali kontenerowych i przeładunkowych w Polsce oraz siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach Europy. W 19 polskich oddziałach, 2 terminalach kontenerowych, 1 terminalu kolejowym oraz 6 magazynach logistycznych firma zatrudnia blisko 1 100 pracowników.
 
PEKAES inwestuje w najnowsze rozwiązania IT i stale udoskonala operacje logistyczne, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej informacji na temat Grupy PEKAES znajdą Państwo na stronach:
www.pekaes.pl
www.pekaespomaga.pl
www.spedcont.pl
www.chemikals.pl
www.linkedin.com/company/pekaes

         


***Air France KLM
 
Od 2004 roku Grupa Air France KLM tworzy jeden z największych sojuszy w transporcie lotniczym. Obydwie linie dysponują potężną siatką połączeń na trasach dalekiego zasięgu, realizowanych z i do Europy.
 
Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na stronach: www.airfrance.pl, www.klm.pl
 
***
 
Transavia, należąca do Grupy Air France-KLM, oferuje loty rejsowe i charterowe do ponad 110 miast, głównie w Europie i Afryce Północnej. Linia z blisko 50-letnim doświadczeniem, kładzie szczególny nacisk na serwis, obsługę pasażerów oraz dostępność usług cyfrowych. Jest najtańszym i najbardziej dostępnym niskokosztowym przewoźnikiem w Europie. Transavia oferuje atrakcyjne ceny przelotów zarówno wakacyjnych, jak i biznesowych, jak również dodatkowych usług płatnych.

Rezerwacje oraz rozkład lotów dostępne są na stronie: www.transavia.com.
 

***


VisitBritain
 
VisitBritain jest Brytyjską Organizacją Turystyczną, współpracującą z regionalnymi organizacjami turystycznymi w Anglii, Londynie, Szkocji i Walii. Przedstawicielstwa VisitBritain znajdują się na 21 rynkach: w Ameryce Północnej i Południowej (Brazylia, Kanada, USA), Europie  (Austria, Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria), w Azji, krajach Pacyfiku, na Bliskim Wschodzie i Afryce(Australia, Chiny, Indie, Japonia, ZEA).


W: www.visitbritain.org, www.visitbritain.com
Twitter: @VisitBritainBiz | Consumer Twitter: @VisitBritain
Facebook: www.facebook.com/LoveGreatBritain
 
 
***
 


OPTIMUM DORADZTWO PODATKOWE
 
OPTIMUM Doradztwo podatkowe jest firmą zajmującą się doradztwem podatkowym, obecną na rynku od 2006 roku.

Firma udziela obiektywnych, niezależnych porad podatkowych, które odpowiadają potrzebom zarówno polskich jak i zagranicznych podatników (osób fizycznych oraz spółek osobowych i kapitałowych).

Podstawę biznesu OPTIMUM DORADZTWO PODATKOWE stanowi wiedza i doświadczenie profesjonalistów, którzy odpowiadają zarówno na bieżące potrzeby klientów, jak i rozwiązują bardziej złożone problemy. Firma ma potencjał i doświadczenie w przygotowaniu oraz implementacji rozwiązań optymalizacji podatkowej i ograniczania potencjalnego ryzyka podatkowego zarówno na etapie uruchamiania działalności gospodarczej, jak i w okresie przekształceń oraz restrukturyzacji. Jednak to co ją szczególnie wyróżnia to unikatowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed organami podatkowymi oraz organami kontroli skarbowej, a także zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowo-administracyjnym.


ZAKRES USŁUG: OPTIMUM świadczy pełen zakres usług doradztwa podatkowego dla firm polskich i zagranicznych.
 
Kontakt:

 OPTIMUM Doradztwo Podatkowe tel. kom.: +48 604 714 885; tel. stacjonarny: (22) 121 16 75.

Więcej o działalności firmy można znaleźć na stronie www.optitax.waw.pl.

***
                                  


MARIUSZ SZYMOJKO


MARIUSZ SZYMOJKO, ambasador marki René Furterer w Polsce, określany bywa „stylistą gwiazd". Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. Paryż, Rzym, Tel Awiw).

Mariusz Szymojko i zaprasza na swoją stronę na Facebooku.

Kontakt:
Studio Fryzur MARIUSZ SZYMOJKO
tel. 22 290 22 54
StudioFryzurMariuszSzymojko
www.studioszymojko.pl

***
 
 

FIRMA „KONAR”
„Konar” działa na polskim rynku od 1995 roku. Ważnym filarem jej działalności jest pracownia artystyczno-rzeźbiarska, gdzie od wielu lat wykonywane są projekty na indywidualne zamówienie. Właściciel firmy „Konar”, Andrzej Zalewski pracował u boku słynnego artysty Józefa Wilkonia, gdzie uczył się artystycznego rzemiosła.


Kontakt:

Więcej o działalności firmy „Konar” można znaleźć na stronie www.konar.waw.pl
 
***EWA KYRCZ LUXURY&ART FASHION

Ewa Kyrcz to projektantka młodego pokolenia, z niezwykle twórczym spojrzeniem na modę. Stara się być doskonała w tym co robi. Projektowanie jest tym co kocha i co stanowi spełnienie jej zawodowych marzeń. Jej dzieła można zobaczyć zarówno na stronie www.ewakyrcz.eu, jak i na facebooku projektantki: Ewa Kyrcz Luxury& Art Fashion.
                                             
 
Lista sukcesów projektantki stale się powiększa. Z pewnością warto wspomnieć o kilku ważnych  wydarzeniach w jej życiu, to m.in.:
  • stylizacja Ewy Kyrcz została zakwalifikowana do półfinału konkursu L’oreal ColorTrophy 2014 (finaliści jeszcze nie ogłoszeni), jury obejmowało choreografkę pokazów mody Kasię Sokołowską, oraz projektantów Paprocki&Brzozowski
  • tytuł najpiękniejszej sukni ślubnej 2014 r. portalu feszyn.com
  • projekt sukni znalazł się na stronach włoskiego Vogue (film wykorzystujący suknię), w związku z tegorocznym jubileuszem 25-lecia Vogue i 30-lecia Swatch
  • suknie w drukowanych magazynach: Ellements Magazine (USA, 2014), Młoda Para (2013), Wesele (2013)
  • suknie w internetowych magazynach: PAF Magazine (Dennmark, 2014)  Bridelle Magazine, Touche
  • indywidualne projekty m.in. dla aktorki Aleksandry Szwed
  • w sesjach zdjęciowych z projektami wzięły udział m.in: Magdalena Koleśnik (aktorka: Kamienie na Szaniec 2014), Kinga Rojek (Finalistka Miss Polonia 2013) i wiele znanych modelek
  • zrealizowanych kilka autorskich pokazów mody
  • wyróżnienie na Young Fashion Day 2013 za kolekcję Serce Oceanu
  • suknie prezentowane przez finalistki Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej podczas wyborów w roku 2013.
 
Kontakt:
Więcej o działalności firmy Ewa Kyrcz Luxury& Art Fashion można znaleźć na stronie www.ewakyrcz.eu oraz na Facebooku projektantki. 

***