101dot 

101dot

tel.: +48 600 348 043
 
 
 


Zaufali nam

Informacje na temat firmy
               
 
 
Grupa PEKAES to czołowa grupa logistyczna, którą tworzą spółki: PEKAES Sp. z o.o., Chemikals Sp. z o.o., Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.
 
PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. PEKAES zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.
 
PEKAES dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, kolejowymi terminalami kontenerowymi i przeładunkowymi w Polsce oraz siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach Europy. W 19 polskich oddziałach, 1 terminalu kontenerowym, 2 terminalach kolejowych oraz 6 magazynach logistycznych, firma zatrudnia blisko 1 100 pracowników.

PEKAES inwestuje w najnowsze rozwiązania IT i stale udoskonala operacje logistyczne, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej informacji na temat Grupy PEKAES znajdą Państwo na stronach:
www.pekaes.pl
www.pekaespomaga.pl
www.spedcont.pl
www.chemikals.pl
www.linkedin.com/company/pekaes
***Air France KLM
 
Od 2004 roku Grupa Air France KLM tworzy jeden z największych sojuszy w transporcie lotniczym. Obydwie linie dysponują potężną siatką połączeń na trasach dalekiego zasięgu, realizowanych z i do Europy.
 
Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na stronach: www.airfrance.pl, www.klm.pl

 
 
***
 
Transavia, należąca do Grupy Air France-KLM, oferuje loty rejsowe i charterowe do ponad 110 miast, głównie w Europie i Afryce Północnej. Linia z blisko 50-letnim doświadczeniem.


Rezerwacje oraz rozkład lotów dostępne są na stronie: www.transavia.com.
 

*** 
VisitBritain jest Brytyjską Organizacją Turystyczną, współpracującą z regionalnymi organizacjami turystycznymi w Anglii, Londynie, Szkocji i Walii. Przedstawicielstwa VisitBritain znajdują się na 21 rynkach: w Ameryce Północnej i Południowej (Brazylia, Kanada, USA), Europie  (Austria, Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria), w Azji, krajach Pacyfiku, na Bliskim Wschodzie i Afryce(Australia, Chiny, Indie, Japonia, ZEA).


www.visitbritain.org, www.visitbritain.com
Twitter: @VisitBritainBiz | Consumer Twitter: @VisitBritain
Facebook: www.facebook.com/LoveGreatBritain
 
 
***
 


OPTIMUM DORADZTWO PODATKOWE

 
OPTIMUM Doradztwo podatkowe jest firmą zajmującą się doradztwem podatkowym, obecną na rynku od 2006 roku. Firma udziela obiektywnych, niezależnych porad podatkowych, które odpowiadają potrzebom zarówno polskich jak i zagranicznych podatników (osób fizycznych oraz spółek osobowych i kapitałowych).

Podstawę biznesu OPTIMUM DORADZTWO PODATKOWE stanowi wiedza i doświadczenie profesjonalistów, którzy odpowiadają zarówno na bieżące potrzeby klientów, jak i rozwiązują bardziej złożone problemy. Firma ma potencjał i doświadczenie w przygotowaniu oraz implementacji rozwiązań optymalizacji podatkowej i ograniczania potencjalnego ryzyka podatkowego zarówno na etapie uruchamiania działalności gospodarczej, jak i w okresie przekształceń oraz restrukturyzacji. Jednak to co ją szczególnie wyróżnia to unikatowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed organami podatkowymi oraz organami kontroli skarbowej, a także zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowo-administracyjnym.


 
Kontakt:

 OPTIMUM Doradztwo Podatkowe tel. kom.: +48 604 714 885; tel. stacjonarny: (22) 121 16 75.

Więcej o działalności firmy można znaleźć na stronie www.optitax.waw.pl.

***
                                  


MARIUSZ SZYMOJKO, ambasador marki René Furterer w Polsce, określany bywa „stylistą gwiazd". Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. Paryż, Rzym, Tel Awiw).

Mariusz Szymojko i zaprasza na swoją stronę na Facebooku.

Kontakt:
Studio Fryzur MARIUSZ SZYMOJKO
tel. 22 290 22 54
StudioFryzurMariuszSzymojko
www.studioszymojko.pl

***

 

FIRMA „KONAR”
„Konar” działa na polskim rynku od 1995 roku. Ważnym filarem jej działalności jest pracownia artystyczno-rzeźbiarska, gdzie od wielu lat wykonywane są projekty na indywidualne zamówienie. Właściciel firmy „Konar”, Andrzej Zalewski pracował u boku słynnego artysty Józefa Wilkonia, gdzie uczył się artystycznego rzemiosła.


Kontakt:

Więcej o działalności firmy „Konar” można znaleźć na stronie www.konar.waw.pl
 
***EWA KYRCZ LUXURY&ART FASHION

Ewa Kyrcz to projektantka młodego pokolenia, z niezwykle twórczym spojrzeniem na modę. Stara się być doskonała w tym co robi. Projektowanie jest tym co kocha i co stanowi spełnienie jej zawodowych marzeń. Jej dzieła można zobaczyć zarówno na stronie www.ewakyrcz.eu, jak i na facebooku projektantki: Ewa Kyrcz Luxury& Art Fashion.
                                   

 
Kontakt:
Więcej o działalności firmy Ewa Kyrcz Luxury& Art Fashion można znaleźć na stronie www.ewakyrcz.eu oraz na Facebooku projektantki. 


 
*